Mieszkania

Osiedle przy ul. Mieszka I – mieszkania

Nowa inwestycja – nowoczesny energooszczędny budynek wielorodzinny, który wpisuje się doskonale w miejską zabudowę. Budynek będzie zlokalizowany na działce pomiędzy ul. Św. Ducha i ul. Mieszka I.

Zapraszamy do bezkosztowej rezerwacji mieszkań. Jest to butikowy apartamentowiec składającym się zaledwie z 15 mieszkań o podwyższonym standardzie. Na uwagę zasługuje nietuzinkowa architektura, obszerne loggie oraz klatka schodowa. Dla Państwa komfortu w standardzie są: ogrzewanie podłogowe, rolety z napędami, wysokiej klasy stolarka okienna, gładzie, hala garażowa itp. Budynek został zaprojektowany jako  dostosowany do potrzeb osób z dysfunkcjami ruchowymi, pomimo że przepisy tego nie wymagają (budynek dwupiętrowy ) został wyposażony w cichobieżną windę oraz  wejście z poziomu -0,5. Wokół ogrodzonej posesji zaplanowano ciekawe rozwiązanie ogrodu kieszonkowego. 

Funkcjonalne układy mieszkań od 42 m2 do 59 m2 zapewniają możliwość korzystania z loggi zarówno przez wyjścia z salonu, kuchni czy też sypialni. Niewątpliwym atutem jest bliskość miejskiej infrastruktury.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie pomagamy w dostosowaniu i wykończeniu mieszkania  zgodnie z jego potrzebami.

 

Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu


 

W swojej ofercie posiadamy również:

DOMY

APARTAMENTY

Zamieszczone w niniejszym materiale plany, opisy i wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne (Dz.U.nr 16, poz. 93 z póź.zm.). Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.