Apartamenty oferta

Osiedle Akacjowe w Inowrocławiu – apartamenty

Osiedle Akacjowe etap VII i VIII

Osiedle Akacjowe etap V i VI

Osiedle Akacjowe etap III i IV


Osiedle Akacjowe etap VII i VIII

Z przyjemnością informujemy, że dobiegają już końca prace projektowe kolejnych etapów Osiedla Akacjowego przy ulicach Szymborskiej/Znanieckiego. W ramach Etapu VII i VIII będziecie Państwo mogli nabyć  zarówno apartamenty o powierzchni około 60 m2, do których zaplanowaliśmy garaże oraz miejsca postojowe, jak i domy o powierzchni około 100 m2 wraz z garażem. Inwestycja w związku ze swoim zakresem jest planowana na lata 2023-26.

Niewątpliwym atutem tego osiedla jest lokalizacja gwarantująca zarówno dostęp do miejskiej infrastruktury, a zarazem ciszę oraz dostęp do terenów spacerowych. Działki przeznaczone pod inwestycję  znajdują się przy zbiorniku wodnym i infrastrukturze rekreacyjnej.

 

Osiedle Akacjowe etap V i VI

Nowa inwestycja, wysoki standard, pożądana lokalizacja – Osiedle Solno. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Osiedle Akacjowe etap V i VI, w ramach której możecie Państwo w przedsprzedaży zarezerwować apartament w atrakcyjnej cenie zawierającej koszt działki, własny zagospodarowany taras oraz ogródek, czy też miejsce postojowe (wliczone w cenę – przy każdym domu/apartamencie) oraz np. w pakiecie premium ogrzewanie podłogowe, rolety.

Istnieje też możliwość montażu z wykorzystaniem dofinansowania paneli fotowoltaicznych dostarczających darmową energię do Państwa domu, co z pewnością przyczyni się do obniżenia kosztów jego eksploatacji. Do tego rozwiązania proponujemy montaż klimatyzacji oraz wspomagania systemu grzewczego.


W swojej ofercie posiadamy również:

DOMY

MIESZKANIA

Zamieszczone w niniejszym materiale plany, opisy i wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne (Dz.U.nr 16, poz. 93 z póź.zm.). Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.