Domy oferta

Budujemy domy i mieszkania od wielu lat. Staliśmy się firmą godną zaufania dzięki wielu klientom, którzy udzielili nam swojej  rekomendacji.

Nowoczesne, energooszczędne domy na Osiedlu  Rąbin 

Domy przy ulicy Radosnej

Osiedle Akacjowe

Domy przy ulicy Sz. Zarembiny

 

Nowoczesne, energooszczędne domy na Osiedlu  Rąbin

ECO HOUSE DEVELOPMENT firma z wieloletnim doświadczeniem życzy Państwu Szczęśliwego Nowego Domu w 2023 r.  Najnowsza inwestycja firmy ECO HOUSE DEVELOPMENT na Osiedlu Rąbin u zbiegu ulic Popiełuszki, Chmielnej i Pszenicznej oznacza bliskość galerii, komunikacji miejskiej oraz innych miejskich udogodnień. Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard użytych materiałów i technologii m.in. ceramika poryzowana, ogrzewanie podłogowe, wysokiej jakości stolarka, w tym w salonie okna w systemie HST (pełne szklenie ściany, przesuwne bezprogowe okna) itd. Każdy z domów ma dostęp z dwóch lub trzech stron do działki (praktyczne np. podczas prac w ogrodzie). 

Układ domu – na parterze z funkcjonalny salon 40 m2 z aneksem kuchennym, obszerny garaż z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, łazienka; piętro to trzy sypialnie  w tym główna z dodatkową łazienką i garderobą oraz łazienka główna.

Atrakcyjna lokalizacja np. 100 m do Galerii Solnej, 700 m do Parku Solankowego.

Domy przy ulicy Radosnej

Nowe dwukondygnacyjne bezczynszowe domy  w budynku szeregowym przy ulicy Radosnej.

     

 

Osiedle Akacjowe przy ul. Znanieckiego i ul. Jesionowej 

Dom z ogrodem i garażem na osiedlu Akacjowym 

4-5 pokojowe domy niskoenergetyczne w dzielnicy Solno, na osiedlu Akacjowym (ul. Jesionowa/Znanieckiego) z 2 miejscami postojowymi, garażem oraz ogródkiem, stan deweloperski plus (w standardzie stolarka trzyszybowa, CO – niskotemperaturowa instalacja podłogowa z kotłem kondensacyjnym, instalacje TV, internet, alarmowa w każdym pokoju, kina domowego wraz z maskownicami do przewodów, technologia wykonania budynków Wienerberger Dryfix , podwójne ściany oraz wygłuszenie pomiędzy segmentami, zróżnicowane wielkości działek). Atutem nowo powstającego osiedla jest również lokalizacja, spokojna dzielnica bezpośrednio przy terenach zielonych i rekreacyjnych zgodnie z MPZP.  

Atrakcyjna cena uzależniona od standardu wykończenia.


W swojej ofercie posiadamy również:

APARTAMENTY

MIESZKANIA

Zamieszczone w niniejszym materiale plany, opisy i wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne (Dz.U.nr 16, poz. 93 z póź.zm.). Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.