Domy oferta

 

 

Budujemy domy i mieszkania od wielu lat. Staliśmy się firmą godną zaufania dzięki wielu klientom, którzy udzielili nam swojej  rekomendacji.

Domy przy ulicy Radosnej

Osiedle Akacjowe

Domy przy ulicy Sz. Zarembiny 

 

 

Domy przy ulicy Radosnej

Nowe dwukondygnacyjne bezczynszowe domy  w budynku szeregowym przy ulicy Radosnej.

     

 

Osiedle Akacjowe przy ul. Znanieckiego i ul. Jesionowej 

Dom z ogrodem i garażem na osiedlu Akacjowym 

4-5 pokojowe domy niskoenergetyczne w dzielnicy Solno, na osiedlu Akacjowym (ul. Jesionowa/Znanieckiego) z 2 miejscami postojowymi, garażem oraz ogródkiem, stan deweloperski plus (w standardzie stolarka trzyszybowa, CO – niskotemperaturowa instalacja podłogowa z kotłem kondensacyjnym, instalacje TV, internet, alarmowa w każdym pokoju, kina domowego wraz z maskownicami do przewodów, technologia wykonania budynków Wienerberger Dryfix , podwójne ściany oraz wygłuszenie pomiędzy segmentami, zróżnicowane wielkości działek). Atutem nowo powstającego osiedla jest również lokalizacja, spokojna dzielnica bezpośrednio przy terenach zielonych i rekreacyjnych zgodnie z MPZP.  

Atrakcyjna cena uzależniona od standardu wykończenia.

Plany PDF

parter

piętro 1

W swojej ofercie posiadamy również:

APARTAMENTY

MIESZKANIA

Zamieszczone w niniejszym materiale plany, opisy i wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne (Dz.U.nr 16, poz. 93 z póź.zm.). Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.